Üni-MMA, Taylan Keser tarafından 2009 yılında kurulmuş MMA(Karma Dövüş Sanatı) alanında faaliyet gösteren Türkiye MMA Akademileri platformudur. Uni-MMA akademisi bünyesinde MMA, Grappling, LutaLivre Nogi Jiu-Jitsu, Brazillian JiuJitsu, Muay-Thai, Boks, Güreş branşlarını barındırır ve bu alanlarda çalışmalar yapar.

Bu branşlarda tüm yaş gruplarına ve halka bilimsel eğitimler vermek, profesyonel sporcular yetiştirmek ve bu branşlarla amatör veya profesyonel olarak ilgilenmek isteyen bay, bayan her yaş grubu bireylerin savunma ve spor ihtiyaçlarına bilimsel bir platformda cevap oluşturmak hedefindedir.

Uni-MMA Akademisi heryaş grubundaki bireylere eğitim vermenin yanı sıra, MMA alanında Özel kulüpler, İlköğretimler , Liseler ve Üniversiteler bazında MMA kulüplerini oluşturmak, desteklemek ve bu birimlerin eşgüdümünün sağlıklı şekilde sağlaması adına çalışmalarda bulunur.

İstanbul MMA Dövüş Akademisi, Octopus MMA & Luta Livre Akademileri, Topuz Fight Academy, İstanbul Teknik Üniversitesi(İTÜ-MMA), Boğaziçi Üniversitesi (Boun-MMA), Bilgi MMA ve İstanbul Aydın Üniversitesi (İsta-MMA), Suudi Arabistan MMA GYM'i yapılandıran Uni-MMA hızla genişlemeye devam etmektedir.