Ocak 2013- UFC maçları yeniden Eğitmenimiz Taylan KESER'in yorumlarıyla Digitürk’te

Dünyaca ünlü organizasyon olan UFC maçları Digiturk LigTV3 kanalında Çağdaş TOK'un sunumu ve MMA Eğitmenimiz Taylan KESER'in yorumlarıyla hız kesmeden devam ediyor. Her Cumartesi 23.00 de, tekrarlar Cuma 23.00de Digiturk LigTV3de. keyifli seyirler dileriz:
Digiturkte UFC facebook grubu için tıklayınız


Temmuz 2012 Uni-MMA Suudi Arabistan Temsilcisi Muhammed Alk Halil'dir

Suudi Arabistan'dan Muhammed Alk Halil'in 10 günlük Uni-MMA yoğunlaştırılmış eğitmenlik seminerini başarıyla tamamlayarak Uni-MMA uluslararası eğitmenik diplomasını almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Suudi Arabistan Uni-MMA temsilcimize getirilmiştir. Kendisini tebrik ediyoruz.


Ocak 2012 Mecidiyeköy Uni-MMA Octopus MMA & Luta Livre VIP Gym Hizmete Girdi

MMA, Muaythai, Kickboks, Boks, Luta Livre Jiujitsu, Güreş alanında özel ve yarı özel dersler için kullandığımız; kafes, LCD, Ağırlık ekipmanları, Klima, Lüks MMA VIP salonumuz Mecidiyeköy Merkezde, Metrtobüse yürüme mesafesinde hizmete girmiştir. Hafta içi ve haftasonu özel ve yarı özel sınıflar mevcuttur.
Octopus MMA VIP GYM Facebook grubu
https://www.facebook.com/octopusvip

 


Kasım 2011- TRT Kampüs Programı Uni-MMA nın yapılandırdığı İTÜ Dragons'u ziyaret etmiştir.

TRT ile İTÜ Dragons Sporcuları ve Eğitmenimiz Taylan Keser başarılı bir program sergilemiş ve güzel bir derleme ile çekimlerimiz yayınlanmıştır..Eylül 2011 Eğitmenimiz Taylan Keser Dünya Luta Livre Uluslararası Eğitmenlik Diplomasını aldı

Eğitmenimiz Taylan Keser , Dünya Luta Livre Başkanı D. D'Dane altında Uluslararası Luta Livre diplomasını başarıyla almıştır. Taylan Keser Türkiye Luta Livre temsilcisi ve Türkiye'deki tek Luta Livre eğitmenidir. Hocamızı tebrik ederiz.Şubat 2011 Belçika MMA Şampiyonu Kamil Uygun'la Uni-MMA semineri yapıldı

Uni-MMA bünyesinde eğitmenimiz Taylan Keser ve Belçika'dan MMA şampiyonu Kamil Uygun İstanbul'da 7 günlük ortak idman ve MMA kampı yapmışlardır. Akabinde İTÜ Maslak Kampüsün'de Uni-MMA üyelerine detaylı bir MMA teknik ve taktik semineri düzenlemişlerdir.

 


Ocak 2011 Bilgi MMA & Boks grubu Uni-MMAya bağlı kuruldu

Uni-MMA bünyesinde yarı özel eğitimlerle Bilgi Üniversitesi MMA & Boks Grubu kuruldu. Uni-MMA ailesi genişlemeye devam ediyor.
http://www.facebook.com/bilgimma

 


Haziran 2010 Eğitmenimiz Taylan KESER maç yorumlarıyla Digitürk’te

Dünyaca ünlü organizasyon olan UFC maçlarını Spormax kanalında Çağdaş TOK sunmakta ve MMA Eğitmenimiz Taylan KESER yorumlamaktadır. Her Cuma 23.30 dan sonra takip edin.09 kasım 2010 Salonumuz İTÜ Stadyumuna Taşındı!!

MMA dersleri verdiğimiz, Vadi Yurtlarında bulunan ana salonumuz, İTÜ Stadyumuna taşınmıştır. Olimpik stadyumun batı bölümündeki kapalı alanında bulunan salonumuz, bundan böyle MMA, Grappling, Muay-Thai, Jiu-jitsu ve yakın zaman içerisinde başlatacağımız güreş derslerini vermemiz için yapılanmıştır.


İTÜ Stadyumu 400 mt profesyonel atletizm pistine sahip olup, futbol alanı çim saha olarak tasarlanmıştır. Kapalı mekanlarında Doğu ve Batı bölümleri olmak üzere, zemin katlarında toplam 4 adet stüdyo (çeşitli kulüplerin yapılandırıp kullanması için), sporcu ısınma odaları, bayan ve erkek soyunma odaları, duş imkanları, hakem çalışma odaları, hakem soyunma odaları, Stad görevlisine ait çalışma odası bulunmaktadır. Üst katlarında ise seyirci için dizayn edilmiş, açık ve kapalı tirübünler, bayan ve erkek tuvaletlerden oluşmaktadır.


UNİ-MMA olarak bu tesisin çalışmamız için gerekli olan tüm olanaklarından faydalanabilmekteyiz. Ayrıca Muay-Thai takım sporcularımız stadyumun yakınında bulunan İTÜ Fitnes salonundan da ücretsiz faydalanabilmektedirler.


Ulaşım toplu taşıma ile yapılabilmektedir. Salonumuz Maslak İTÜ Metro durağına 5-7 dk. yürüme mesafesinde olup, isteyenler Maslak yönüne giden otobüslerle de ulaşımı sorunsuz sağlayabilirler.

 

10 Mayıs 2010 - Muay Thai milli takım teknik direktörü Yılmaz Çeken ÜNİ-MMA'da!
Muay Thai milli takım teknik direktörü Yılmaz Çeken, ÜNİ-MMA'ya Muay Thai çalışmalarıyla destek vermeye başladı. Ayrıca Yılmaz Çeken MMA'nın Türkiye'de gelişmesi için ÜNİ-MMA'ya gereken desteği vereceğini belirtti. Muay Thai milli takım sporcularıyla ÜNİ-MMA sporcularını kaynaştıracak çalışmalar başlatacağını belirten Yılmaz Çeken ÜNİ-MMA'da şampiyon olabilecek derecede yetenekli sporcuların varlığına dikkat çekti.

15 Nisan 2010 - ÜNİ-MMA Maslak salonu yenilendi!
Spor salonumuzda köklü değişiklikler yapıldı. Salonumuz MMA çalışmaları için yeni olanaklar sağlıyor. Functional training için balyoz, dozer tekeri, idman topları, barfiks demirleri, güçlü lastikler, bar ve ağırlıklar getirildi. Darbe çalışmaları için kum torbalarının sayısı 2'den 5'e çıkarıldı. Salonun kullanılan alanı yaklaşık 25 metrekare genişletildi. Ses sistemi yerleştirilen salonumuz artık daha keyifli ve daha sosyal bir antrenman ortamı olanağı sağlıyor.

20 Mart 2010 - Dünya luta-livre baş koçu Andreas Schmidt ÜNİ-MMA'da!
Dünya luta-livre baş koçu Andreas Schmidt ÜNİ-MMA için Türkiye'ye geldi. 20-21 Mart 2010 tarihlerinde Maslak'ta bulunan salonumuzda öğrencilerimize grappling semineri veren Andreas Schmidt, ÜNİ-MMA kurucu hocamız Taylan Keser ile birlikte ÜNİ-MMA'nın Türkiye ve dünyada yapacağı çalışmalar için projeler hazırladı. Luta-Livre nin Türkiye'de de gelişmesi için Almanya ile ÜNİ-MMA'ya temsilcilik verilmesi görüşmelerine başlandı.

1 Mart 2010 - ÜNİ-MMA her geçen gün gelişiyor!
ÜNİ-MMA kurulduğu günden bu yana üye sayısındaki artışın yanısıra sporcularındaki profesyonel seviyesine çıkan gelişmelerle her geçen gün büyüyor. Sporcu ve dövüşçü yetiştirmede MMA alanında türkiyede 1 numara olan ÜNİ-MMA, çok yakında profesyonel maçlara hazırladığı dövüşçülerle yurtdışı ve yurtiçi MMA organizasyonlarında karşılaşmalara katılacak. ÜNİ-MMA, bünyesindeki kişilerle kurduğu aileyi dünya genelinde en zirveye çıkarmayı hedefliyor ve bunu başarmak için her geçen gün daha fazla emek sarfediyor.

19 Şubat 2010
ÜNİ-MMA 3. Seviye MMA idmanı videosu yayınlandı!İzlemek için tıklayınız!

13 Şubat 2010
TAYLAN KESER 2005 yılı İTÜ Spor Şenliği MMA tanıtım maçı videosu yayınlandı! İzlemek için tıklayınız!

6 Ekim 2009
Maltepe Topuz Fight Academy'de MMA eğitimlerimiz 20 Ekim Salı günü başlayacaktır.(ders ayrıntıları için tıklayınız..)

16 Eylül 2009
İTÜ (Maslak) SEANS-A açılmıştır. Yeni katılımcılar SEANS-A'ya kayıtlarını yaptırabilirler.(ders ayrıntıları için tıklayınız..)

9 Eylül 2009
ÜNİ-MMA sponsorluk görüşmelerine açılma kararı almıştır. Aday firmalar, firmalarını tanıtan bir yazıyı iletisim@uni-mma.com elektronik posta adresine göndererek iletişim koordinatörlerimizle temasa geçebilirler.

8 Eylül 2009
ÜNİ-MMA'nın, Uludağ Ünİversitesi ÜNİ-MMA temsilcisi belirlenmiş, eğitimi ve yapılanması başlamıştır.

1 Eylül 2009
ÜNİ-MMA üyesi İTÜ-MMA, takım olarak 2 haftalık tatile girmiştir. 16 eylül Çarşamba günü İTÜ-MMA, MMA eğitimlerine devam edecektir. Eğitimler, 13-40 yaş herkese açıktır. Yeni katılımcılar, 0542 215 02 11 nolu merkez telefonumuzdan kayıtlarını yaptırabilirler.

20 Ağustos 2009
İTÜ-MMA, Boun-MMA, İSTA-MMA Kurulumu tamamlanan ÜNİ-MMA Organizasyonuna tam üyeliğini gerçekleştirmiştir.

17 Ağustos 2009
Aykut Sönmez le yapılan seminer ve çalışmalar neticesinde, ÜNİ-MMA eğitmeni Taylan Keser ve Onur Ülkü Grapling Nogi Jiu-Jitsu mavi kemer olmuşlardır.